Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koronowie wzięły udział w akcji „Dzień Bez Opakowań Foliowych”. W ramach zajęć na torbach wielokrotnego użytku, przekazanych przez Gminę Koronowo, wykonały własne projekty graficzne. Podczas zajęć dzieci nie tylko rozwijały kreatywność, ale również poszerzały wiedzę na temat ochrony środowiska oraz znaczenia korzystania z toreb wielokrotnego użytku w codziennym życiu.
Dzień Bez Opakowań Foliowych
