„Pluszowy Miś” – klasy 1, 2, 3

„Pluszowy Miś” – klasy 1, 2, 3

W środę 26 listopada 2025roku w Hali Widowiskowej w Koronowie odbyły się 5 Gminne zawody sportowe,, O Pluszowego Misia,,. W rywalizacji uczestniczyli uczniowie klas 1–3, z Wtelna, Wierzchucina Królewskiego , Szkoła Podstawowa nr 1 z Koronowa i Szkoła Podstawowa nr 2 z Koronowa(czyli nasza), Zawodnicy wykazali się niezwykłą energią, odwagą i sportowym duchem walki.

Już od samego rana wśród dzieci panowała radosna atmosfera. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na rozpoczęcie konkurencji, a na trybunach zgromadzili się nauczyciele, uczniowie oraz rodzice, głośno dopingując młodych zawodników.

Zawody rozpoczęła krótka rozgrzewka, po której uczniowie przystąpili do przygotowanych konkurencji. Wśród nich znalazły się: slalomprzewrót w przód na materacu i wiele innych konkurencji.

Każda klasa wykazała się ogromnym zaangażowaniem, a dzieci wspierały się nawzajem, pokazując, że prawdziwy sport to nie tylko rywalizacja, ale także współpraca i dobra zabawa. Rywalizacja była wyrównana, a sędziowie mieli trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców.

W tym roku klasy 1 zdobyły srebro czyli II miejsce

Klasy 2 zdobyły złoto czyli I miejsce

Klasy 3 zdobyły srebro czyli II miejsce.

Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy poszczególnych szkół– pluszowe misie, które stały się symbolem wygranej i wspaniałej sportowej przygody.

Zawody o Pluszowego Misia po raz kolejny udowodniły, że sport to nie tylko wysiłek, ale przede wszystkim radość, integracja i świetna zabawa. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i trenerkom Pani Brygidzie Krolik, Justynie Gibaszek i Ewie Grabowskiej.

 

Zapraszamy do -> fotorelacja