Przedstawienie jasełkowe klas 0-3

Przedstawienie jasełkowe klas 0-3

W czwartek przed Świętami odbyły się w naszej szkole Jasełka.
Klasy 1e pod opieką P. Doroty Gniot i 3b pod opieką P. Jolanty Wanczury oraz chór dzieci z klas młodszych pod opieką P. Elżbiety Danielewskiej przygotowały dla społeczności dzieci z klas 0-3 przedstawienie jasełkowe. Pomocą graficzną i tematyczną służyły Panie Barbara Sarnowska i Barbara Lipkowska. Pięknie zaśpiewane pastorałki, stroje, dekoracja oraz przekaz słowny wprowadziły wszystkich w zbliżający się szczególny czas.
Składamy wszystkim życzenia radosnego, spokojnego spędzenia czasu Świąt w rodzinnym gronie

Zapraszamy do -> fotorelacja