Akcja charytatywna „Miesiąc Dobroci dla Zwierząt”

Akcja charytatywna „Miesiąc Dobroci dla Zwierząt”

26.09-6.10.2023 Zespół do Spraw Integracji, Mały i Duży Samorząd oraz Szkolny Wolontariat zorganizowali akcję charytatywną pn. „Miesiąc Dobroci dla Zwierząt”. Uczniowie, rodzice i nauczyciele postanowili wesprzeć Fundację Ostatnia Przystań we Wtelnie. Akcja polegała na zbiórce fantów, które pracownicy fundacji poddadzą licytacji i w ten sposób zbiorą finanse potrzebne na utrzymanie psiego azylu, na wizyty u weterynarza, na karmę oraz wszelkie opłaty . Mieszkają tam starsze, schorowane, przygarnięte psy- staruszki.
Stanęliśmy na wysokości zadania i oprócz fantów podarowaliśmy środki czystości, karmę, podkłady, miseczki, koce i wiele innych potrzebnych rzeczy.
Jesteśmy dumni, że nasza społeczność szkolna jest wrażliwa na potrzeby innych, potrafi dzielić się, co już udowadnia od wielu lat.
Opiekunowie i czworonogi dziękują za zorganizowanie pomocy i zapewniają, że wszystkie dary zostaną wykorzystane na poprawę jakości życia wteleńskich psiaków.
W imieniu Dyrekcji Szkoły, przedstawicieli Zespołu do Spraw Integracji, Małego
i Dużego Samorządu oraz Wolontariatu WIELKIE DZIĘKUJĘ dla wszystkich zaangażowanych
Elżbieta Rydelska Joanna Superson😀

Zapraszamy do -> fotorelacji.