Aktualizacja kont Rodzica i Ucznia w Dzienniku VULCAN

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Firma Vulcan od 1 września wprowadza nową aplikację dla rodziców/uczniów EduVulcan, która zastąpi dotychczasowy Dzienniczek Vulcan.
Uczniowie i rodzice uczniów klas I-VIII już teraz mogą korzystać z nowej wersji Dziennika VULCAN.
Aby tego dokonać potrzebują zaktualizować swoje konto. Aktualizacja zajmuje zaledwie chwilę.
Podczas aktualizacji Rodzic oraz Uczeń dokonują wyboru pomiędzy dwoma typami kont –
zwykłym kontem lub kontem eduVULCAN, którego aktywacja umożliwi między innymi
korzystanie z nowej aplikacji mobilnej dla Rodzica i Ucznia. W celu dodatkowej weryfikacji należy podać czterech ostatnich cyfr numeru PESEL Ucznia.
Aktualizacja konta Ucznia i Rodzica jest niezbędna do korzystania z Dziennika VULCAN!
Rodzice uczniów oddziałów przedszkolnych otrzymają kody dostępu do dziennika od wychowawców w pierwszych dniach września.
Poniżej zamieszczamy filmy instruktażowe przygotowane przez Vulcan.

Filmy instruktażowe:

Uczniowie poniżej 13 lat

Aplikacja mobilna Dzienniczek VULCAN została wyłączona, zastąpiła ją aplikacja mobilna eduVULCAN – jest to usługa zewnętrzna niezależna od szkoły.

Firma Vulcan może pobierać opłaty za pewne funkcjonalności w tej aplikacji.