Bezpłatny webinar psychoedukacyjny Usłysz swoje dziecko!

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza na bezpłatny webinar psychoedukacyjny Usłysz swoje dziecko!

Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów na webinar: Usłysz swoje dziecko!

5 grudnia 2023 r. (wtorek) godz. 18:00

Miejsce szkolenia: platforma online

Liczba miejsc ograniczona (max 100 osób), obowiązują zapisy – do 1 grudnia 2023 r.

Zapisy: proszę o wysłanie maila na adres m.augustyniak@kujawsko-pomorskie.pl, w treści maila podając nazwę webinaru, swoje imię i nazwisko.

Link do szkolenia on-line wraz z danymi do logowania otrzymają Państwo dzień przed spotkaniem.

Spotkanie poprowadzi Pani Magdalena Masłowska − doświadczony pedagog, suicydolog, terapeuta pedagogiczny, edukator bezpieczeństwa cyfrowego, w bieżącej pracy podejmujący szereg działań mających na celu wsparcie i pomoc dzieciom i młodzieży oraz ich rodzinom w kryzysie, traumie, trudnej sytuacji życiowej, zagrożonych uzależnieniem, współautor i realizator programów edukacyjnych i profilaktyczno-wychowawczych.

Organizatorem webinaru jest Departament Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach kampanii Kujawsko-Pomorskie działa z GŁOWĄ.

Podczas spotkania zostaną poruszone m.in.:

Jak komunikować się z nastolatkiem? Czy robię to dobrze?
Jak dostrzec u dziecka kryzys emocjonalny, psychiczny?
Co robić gdy dziecko doświadcza trudności? Kiedy i jak reagować?
Co mówić, a czego absolutnie nie?
Gdzie szukać pomocy i wsparcia?

Serdecznie zapraszamy!