Dzień języków obcych

Dzień języków obcych

Dnia 26 września odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Wszystkie klasy były zaangażowane w obchody tego dnia. Klasy 1-3 wzięły udział w konkursie na kartkę z wakacji w j. angielskim. W kl. 4-5 było kolorowo. Uczniowie przebierali się w barwy wybranego kraju. Ciekawe pomysły i stroje robiły wrażenie. Klasy 6-7 wykonywały plakaty promujące Dzień Języków Obcych, natomiast klasy 8 przedstawiały wcześniej przygotowane scenki w j. angielskim. Wszystkie zadania były zadaniami konkursowymi. Oto rozstrzygnięcie konkursów:

Kl. 1-3 m. I- Maja Andrzejewska i Julia Kuklińska kl. 3a

Kl. 4-5 m. I klasa 4b i klasa 5d

Wyróżnienia klasa 4a, 4c, 4d, 4 e

Kl. 6-7 m. I Jan Grzegorczyk i Miłosz Raddatz kl. 7b

Kl.8 – m. I Lena Jaszkowska i Martyna Siekierska kl. 8a oraz Franciszek Dominiczak i Mikołaj Dolatowski kl. 8b. Gratulujemy

Zapraszamy do -> fotorelacji.