Dzień Przedszkolaka

20 września 2023 najmłodsi uczniowie naszej szkoły obchodzili swoje święto – Dzień Przedszkolaka. W tym dniu wszystkie przedszkolaki otrzymały słodki upominek zakupiony przez Radę Rodziców. W klasach wspólnie z opiekunami dzieci przygotowały kolorowe pompony i kwiaty z którymi radośnie przemaszerowały w barwnym korowodzie ulicami naszego miasta. Nad bezpieczeństwem przedszkolaków czuwali funkcjonariusze Policji, którzy kierowali ruchem. Dzieci machając wesoło pozdrawiali przechodniów i kierowców oraz Pana Burmistrza Patryka Mikołajewskiego, który przywitał wszystkie przedszkolaki przybyłe na koronowski rynek. Burmistrz życzył maluchom samych szczęśliwych dni w przedszkolu. Podczas spotkania dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz kolorowe balony. Po wspólnym spotkaniu koronowskich przedszkolaków i zrobieniu pamiątkowych zdjęć udaliśmy się w drogę powrotną do szkoły. Po powrocie do klas świętowaliśmy dalej: wspólnie się bawiliśmy, śpiewaliśmy piosenki i wykonywaliśmy kreatywne prace. Ten dzień na długo pozostanie dzieciom w pamięci.