Koncert Mikołajkowy w SP2

Koncert Mikołajkowy w SP2

4-6.12.2023 uczniowie klas 0-3 zaprosili rodziny na Koncert Mikołajkowy. Wychowawczynie wspólnie z dziećmi przygotowały piękne programy artystyczne w świątecznym nastroju. Wystąpił również zespół wokalny prowadzony przez Panią E.Danielewską. O stroje zadbali rodzice, całości dopełniła dekoracja wykonana przez nauczycieli i iluminacja świetlna przygotowana przez Pana Piotra Kosickiego.
Celem oprócz radosnego świętowania była zbiórka darów dla dzieci przebywających w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii im. DOKTORA Antoniego Jurasza.
Zebraliśmy pełne worki upominków, które rozświetlą buziaki małych pacjentów. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym szkolnym wydarzeniu, za Waszą hojność i serce.

Zapraszamy do -> fotorelacji.