Nasze małe wsparcie dla Ziemi

Nasze małe wsparcie dla Ziemi

15.12.2023 w naszej szkole dla klas 1-4 odbyło się spotkanie – FESTYN EKOLOGICZNY – w ramach projektu „Nasze małe wsparcie dla Ziemi”. Podczas spotkania została przybliżona uczniom tematyka recyklingu. Uczniowie obejrzeli film o „cyklu życia nakrętki” i omówili nasz wpływ na ochronę środowiska. W związku ze spotkaniem został ogłoszony konkurs na zebranie jak największej ilości nakrętek.
Mikołaj Kucharski z klasy 3c przyniósł 72 kg nakrętek i zdobył I miejsce, Weronika Piasecka z klasy 2c przyniosła 29 kg i zajęła II miejsce oraz Fabian Kucharski z klasy 3b przyniósł 17 kg nakrętek i zajął miejsce III. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody – hulajnogi.

Po spotkaniu nasza szkoła otrzymała „SERCE” – pojemnik na nakrętki. Zachęcamy do zbierania
i przynoszenia nakrętek.

Zapraszamy do -> fotorelacji.