Wirtualne zajęcia w klasie IIA

W ramach projektu “Laboratoria przyszłości” uczniowie naszej szkoły na lekcjach mieli okazję eksperymentować z nowoczesnymi technologiami, takimi jak okulary wirtualnej rzeczywistości (VR).

W ramach zajęć dodatkowych 9.02.2024 uczniowie klasy IIA przeniosły się w wirtualną przyszłość. Korzystaliśmy z Class VR – okularów w pełni zintegrowanych i gotowych do pracy w klasie z uczniami. Dzieci przeniosły się w głąb oceanu, gdzie obserwowały rekiny, podziwiały koralowce. Były też w kosmosie, oglądały wulkany, poruszały się w puszczy, niektórzy zwiedzali miasta. Była świetna zabawa i nauka. Naszym przewodnikiem był Pan Dariusz Wodnicki. Jeszcze ruszymy w te podróże, bo wiedza tam ukryta jest ogromna.